Twój koszyk jest pusty do kasy

Mega Maszyny - sprzęt dla profesjonalistów

tel:77 544 61 33 kom:77 411 10 91

sklep@megamaszyny.com.pl

Załóż konto teraz

Rozdrabniacz elektryczny do gałęzi

Rozdrabniacz elektryczny do gałęzi
Cena netto: 592,68 zł Cena brutto: 729,00 zł

Zamówienia powyżej 299 zł do 30 kg  wysyłamy gratis

Zamówienia do 299 zł
  • wysyłka kurierem płatna przy przedpłacie – 19 zł
  • wysyłka kurierem płatna za pobraniem – 25 zł
Przesyłki ponadgabarytowe lub asortyment wymagający transportu własnego – ustalany indywidualnie.

SPOSOBY DOSTAWY:

1. Przesyłki kurierskie.


Dla zapewnienia najwyższej jakości dostawy oraz komfortu i bezpieczeństwa - wszystkie nasze wysyłki są ubezpieczone.

Dobór firmy kurierskiej uzależniony jest od parametrów przesyłki (wagi, wymiarów), lokalizacji magazynu oraz formy płatności.
Przesyłki kurierskie w standardzie realizowane są jedynie w dni robocze. Istnieje możliwość dostawy w soboty - po weryfikacji adresu dostawy lub odbiór w terminalu firmy kurierskiej. Jest to opcja ustalana indywidualnie i dodatkowo płatna.
Godziny dostawy zależne są od danej firmy spedycyjnej.

Po odebraniu przesyłki od kuriera, klient ma prawo sprawdzenia otrzymanego towaru. W razie braku zgodności towaru, bądź jego uszkodzenia, ma prawo żądać od kuriera spisania protokołu szkody, polecamy jednak odmówić przyjęcia takiej przesyłki i skontaktować się z Nami.

Zapewniamy możliwość monitorowania paczki. Numer listu przewozowego wraz linkiem do śledzenia przesyłki wysyłamy drogą mailową w wiadomości informującej o przygotowaniu paczki do odbioru przez kuriera.


2. Wysyłki zagraniczne/Foreign Shipping

Prowadzimy wysyłkę na terenie Unii Europejskiej oraz do krajów spoza UE za pośrednictwem różnych w firm spedycyjnych, z tego względu zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w zależności od miejsca przeznaczenia oraz gabarytów przesyłki.

Koszt wysyłki poza granice kraju uzależniony jest od wymiarów, wagi oraz kraju doręczenia. W celu dokładnej wyceny prosimy o kontakt z Działem Logistyki na adres e-mail: sklep@megamaszyny.com.pl

3. Odbiór osobisty w Stacjonarnym Punkcie Sprzedaży
Megamaszyny
ul. Guznera 55,
47-175 Spórok
poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00
Odbiór jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu. Informacja o gotowości paczki do odbioru przekazywana jest telefonicznie lub mailowo. Ustalenia dotyczące warunków odbioru realizowane są indywidualnie wg potrzeb klienta.


Deklarowany czas dostawy może ulec wydłużeniu z powodu trudności kontaktu kuriera z klientem lub nieprzewidzianych sytuacji leżących po stronie firmy kurierskiej, na które sklep megamaszyny.com.pl nie ma wpływu.

UWAGA:
Dowód zakupu wysyłany jest na e-mail podany w zamówieniu.

Ładowanie...

Informacja o cookies

Zamknij